رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24دانلود از یوتیوب

فاصله اجتماعی باعث شده در سال جاری قید برگزاری جشن تولد خود یا خانواده و دوستانتان را بزنید؟ چه کسی می دانست که جشن تولد در شرایط فعلی بدین گونه مشکل باشد ؟! با توجه به این شرایط، ایده گرفتن جشن تولد در خانه دشوار است، اما این امکان وجود دارد!

جشن تولد در خانه

جشن تولد در خانه

در این پست ایده برای جشن تولد خود در خانه پیدا خواهید کرد، و امیدواریم که این ایده ها به شما کمک کنند تا ایده های بیشتری را ذهن خلاق خود ایجاد کنید. فاصله اجتماعی بسیار آزار دهنده بوده اما تولد شما (یا همسر، دوست و فرزندتان) می تواند امسال بسیار خاص و به یاد ماندنی باشد، حتی اگر در خانه برگزار شود.

استفاده از پیام های ویدئویی از قبل ضبط شده

بعضی از دوستان و خانواده بخواهید که کلیپ های 30 ثانیه ای را برای شما ارسال کنند. حتی اگر او نمی توانست در روال عادی در تولد شما شرکت کند، این می تواند ایده ای جالب باشد که بتوانیم همه سلام کنیم و به او بگوییم که او را دوست دارند. همچنین با استفاده از آهنگ جشن تولد در کلیپ خود به جذابیت آن می افزایید.

خود را به خرید آنلاین دعوت کنید

مبلغ مشخصی را انتخاب کنید و برای خرید چند جفت کفش جدید، کالای خانه ای که مورد نظرتان بوده یا هرچه دلتان می خواهد، به یک فروشگاه اینترنتی بروید! در هنگام جستجو در سایت مد نظر با پخش آهنگ های مخصوص تولد، فضا را برای خود مهیا کنید.

گلهای تازه سفارش دهید

گل جشن تولد

گل جشن تولد

برای خودتان یا یکی از عزیزانتان بسیار جذاب خواهد بود. هیچ چیز مانند یک دسته گل های رنگارنگ که روی پیشخوان آشپزخانه نشسته است “مناسبت خاص” را اعلام نمی کند. یا احتی خودتان می توانید چیدمان گل را یاد بگیرید و آن را انجام دهید.

در خانه در یک کنسرت با آهنگ جشن تولد برگزار کنید

برخی از بزرگترین هنرمندان موسیقی در حال اجرای کنسرت های زنده از طریق شبکه های اجتماعی به صورت زنده هستند. ، به همان روشی که اگر در کنسرت واقعی شرکت می کردید. لباس بپوشید، یک شام خوب بخورید و از کنسرت مجازی خود لذت ببرید.

آهنگ جشن تولد

آهنگ جشن تولد

در خانه آشپزی کنید

این ایده همیشه دست کم گرفته شده و اهمیت زیادی به آن داده نمی شود، زیرا اکثر افراد می خواهند برای تولد خود به یک رستوران شیک بروند. برای برنامه ریزی، جمع آوری مواد اولیه و اطمینان از اینکه می دانید چه کاری انجام می دهید، مدتی طول می کشد، اما تهیه یک وعده غذایی با یکی از عزیزان بسیار ارزشمند است.

سخن نهایی

در این مطلب نشان دادیم فقط به این دلیل که ما در خانه تمرین فاصله گیری اجتماعی یا قرنطینه می کنیم، به این معنی نیست که نمی توانیم کمی لذت ببریم، درست است؟ در حقیقت، جشن تولد می تواند نقطه روشن در زمان اخبار ناخوشایند و عدم اطمینان اقتصادی باشد. گذشته از این ، آواز “آهنگ جشن تولد” لحظاتی شاد را برای شما و همراهان شما رقم خواهد زد.

انتخاب و جمع آوری آهنگ های مناسب برای جشن تولد که به سلیقه شما نزدیک باشد گاهی بسیار دشوار است. سایت بیپ موزیک با مهیا کردن گلچینی از بهترین آهنگ های جشن تولد و دانلود آن ها، امکان انتخاب از میان برترین آهنگ های تولد ایرانی را در اختیار شما قرار داده است.

لینک کوتاه مطلب
4 اسفند 1399 117 0
نظرات

هیژا موزیک
کانال تلگرام هیژاموزیک