آهنگ های پیشنهادی

شهر در ماتم فرو رفته است. هر طرف را که نگاه می کنی، سایه ای از غم و اندوه که شهر را فرا گرفته می بینید. شهر در سوگ کسی اسـت کـه بعد از سال­ها، هنوز داغ او از بین نرفته اسـت. مردی بزرگ که در کنار 72 یار وفادارش حماسه ­ای فراموش نشدنی رقم زدند. حماسه ایی کـه با گذشت قرن ها خاطرات باقی مانده است و هر ساله  برای آن اشک ها و آه ها کشیده می‌شود. برای این مظلومیت. این شهر در سوگ حسین ابن علی (ع) اسـت.  محرم با تمام شکوهش فرارسیده تا دلها را با مظلومان همراه سازد.

9 اسفند 1399 42 0
ادامه و دانلود

در سراسر کشور، بیماری همه گیر ویروس کرونا، زوج های تازه نامزد شده را مجبور به کوچک کردن، به تعویق انداختن و لغو جشن های عروسی به دلیل رعایت نکات ایمنی و دستورهای خانه نشینی کرده است.

آیا از خود می پرسید که چگونه می توان در زمان ویروس کرونا ازدواج کرد؟ اگر شما زن و شوهری هستید که به دلیل شیوع ویروس کرونا مشاهده می کنید باید برنامه های اولیه ازدواج خود را تغییر دهند، باید راه های دیگر را نیز در نظر بگیرید. احتمالاً این گزینه ها چیزی هایی نیستند که شما در خواب می دیدید و رویای آن را در سر داشتید، اما امیدوارم با ادامه آمادگی برای روز عروسی، این راه حل های احتمالی بارقه ای از شادی را برای شما ایجاد کند.

3 اسفند 1399 104 0
ادامه و دانلود

با تابستان در راه و اولین گرمای بهار بر سر ما، شما احتمالاً به جای اینکه به فکر قطعی برق باشید تعطیلات تابستانی خود را برنامه ریزی می کنید. اما گزارش هایی از سوی شرکت برق، دولت و رسانه ها منتشر می شود که هشدار از احتمال خاموشی های گسترده در دوره های اوج مصرف می دهند. ثبت رشد جمعیت، تابستانهای گرمتر و گرمتر و کاهش بار پایه در حالی که به سمت گزینه های انرژی پایدارتر حرکت می کنیم، ما را در معرض خاموشی های طولانی در زمان استفاده زیاد – مانند تابستان – آسیب پذیرتر کرده است.

30 دی 1399 6 0
ادامه و دانلود

متیو مک‌کانهی با بازی در فیلم هایی مانند باشگاه خریداران دالاس، میان‌ستاره‌ای، مایک جادویی و سریال کارآگاه حقیقی یکی از آن بازیگران آفتاب پرست است که همیشه بیشتر از آنچه تصور می کنبد در آستین دارد. برای اولین بار در سال 1993 در فیلم “مات و مبهوت” از ریچارد لینکلیتر دیده شد، جوان تگزاسی کار خود را با بازی در فیلم هایی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، رابرت زمکیس و رون هوارد آغاز کرد. در طول دهه اول 2000، متیو مک کانهی بیشتر در کمدی های عاشقانه بازی می کرد.

اما این جوان تگزاسی می خواست نمونه کارهای خود را متنوع کند و تصمیم گرفت که به نقش های جدی تری بپردازد. متیو مک‌کانهی در فیلم دفاع لینکلن در نقش وکیلی سرخورده بازی کرد و در ادامه قرارداد با کارگردانان معتبر پیوست و سرانجام اسکار بهترین بازیگر سال 2014 را برای باشگاه خریداران دالاس دریافت کرد. از فرصت استفاده کنید و به تماشای برترین فیلم های این ستاره سینما و تلویزیون بپردازید. برای دانلود فیلم خارجی دوبله فارسی یا زبان اصلی می توانید از سایت های دانلود فیلم استفاده نمایید.

17 دی 1399 13 0
ادامه و دانلود

طی چند دهه گذشته، تلویزیون منبع اصلی بی چون و چرای دسترسی به اخبار بوده است. در سال های اخیر، رسانه های جدیدی برای تأمین اخبار شروع به جذب و حتی پیشی گرفتن از تلویزیون کرده اند. البته منابع اصلی جریان اصلی خبری مانند روزنامه ها و تلویزیون هنوز از بین نرفته اند، اما اینترنت به عنوان یک منبع ترجیحی در حال رشد است. برای کمک به شما در درک اینکه مردم امروز اخبار داخلی خود را از کجا می آورند، ما تمرکز خود را بر روی منابع مبتنی بر اینترنت خواهیم گذاشت، زیرا در حال حاضر اطلاعات کافی در مورد منابع غیر اینترنتی وجود دارد.

13 دی 1399 5 0
ادامه و دانلود
هیژا موزیک
کانال تلگرام هیژاموزیک